Analityk ds. reasekuracji z j. francuskim

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Ubezpieczenia

Dla naszego Klienta, Centrum Usług Wspólnych, które zajmuje się wsparciem procesów dotyczących ubezpieczeń różnych sektorów finansowych oraz reasekuracji, poszukujemy osoby do działu Underwritting Support.

Opis stanowiska:

  • Administrowanie danych dotyczących ryzyka i warunków biznesowych transakcji
  • Wsparcie w procesach ubezpieczeniowych
  • Analiza raportów oraz dokumentacji ubezpieczeniowych za pomocą wewnętrznych systemów
  • Kontrola oraz dbałość o poprawność danych wprowadzanych do systemu firmy
  • Przesłanie odpowiedniej dokumentacji do systemu reasekuracji
  • Identyfikacja niespójności, niezgodności na koncie oraz rozwiązywanie zaistniałych problemów z liderem
  • Współpraca z Departamentem Operacyjnym w celu rozwiązywania problemów oraz korekty danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość języka francuskiego
  • Doświadczenia zawodowe w pracy na stanowisku związanym z np. pracami administracyjnymi na systemach, obsługą procesów, obsługą klienta biznesowego, weryfikacji umów itp.
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • Podejście analityczne, sumienny i dokładny styl pracy, orientacja na szczegóły
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Proaktywne nastawienie, umiejętność samodzielnej pracy
  • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Kompleksowy program szkoleniowy oraz kursy językowe
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina)
  • Dodatek lunchowy
  • Codziennie świeże owoce, soki oraz kawę o każdej porze dnia
  • Młody dynamiczny zespół i świetna atmosfera w pracy
  • Biuro w samym sercu Wrocławia
  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Wrocławia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.