Analityk ds. produkcji

Bruk-Bet Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych, elementów konstrukcyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

W związku z rozbudową naszego zespołu i kolejnymi działaniami rozwojowymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie analiz rentowności planowanych projektów i inwestycji
  • Wykonywanie wolumenów produkcyjnych oraz budżetów surowców
  • Przygotowywanie analiz i informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy (np. rachunek kosztów działań, analiza kosztów zmiennych)

Wymagane kompetencje:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale kontrolingu lub księgowości w firmach o profilu produkcyjnym
  • Wiedza z zakresu kontroli i redukcji kosztów operacyjnych w firmach o profilu produkcyjnym
  • Umiejętność sporządzania kalkulacji i analiz dotyczących kosztów operacyjnych, budżetów, oceny rentowności przedsięwzięć,
  • Biegłość w posługiwaniu się arkuszami kalkulacyjnymi i bazami danych
  • Mile widziane doświadczeni we wdrażaniu działań racjonalizatorskich, kontrolnych
  • Umiejętności analityczne, rzetelność i sprawność działania
  • Samodzielność w działaniu i proaktywna postawa, umiejętność proponowania i wdrażania nowych rozwiązań
  • Silna motywacja do pracy oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w pełnym etacie
  • Motywujący system premiowy
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji