Analityk ds. finansowo-księgowych

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, prestiżowej instytucji finansowej charakteryzującej się stabilną pozycją na rynku
i dynamicznym tempem wzrostu, poszukujemy skrupulatnego Kandydata/Kandydatki, który posiada umiejętności analityczne oraz podstawową znajomość z zakresu księgowości, na stanowisko:

Analityk ds. finansowo-księgowychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Kontrola poprawności działania aplikacji księgowych;
  • Testowanie wdrażanych rozwiązań;
  • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Udział w projektach informatycznych;
  • Administrowanie systemem finansowo-księgowym spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej podstawowa znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków;
  • Średniozaawansowana znajomość języka SQL;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Access);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność;
  • Skrupulatność.

Oferujemy:

  • Umowa na czas określony 2 lat (z możliwością przedłużenia);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie;
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.