Human & Hunter Sp. z o.o.

Analityk danych

Miejsce pracy: Częstochowa

OFERTA PRACY

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

ANALITYK DANYCH

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • analiza rentowności produktu, regionu
  • kontrola kosztów
  • kontrola wydatków kart płatniczych i kredytowych
  • rozliczanie kosztów na zakładach podległych
  • współpraca z działem księgowości
  • wykształcenie kierunkowe (analityka, matematyka)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • chęć zdobycia doświadczenia w dziale księgowości
  • praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • samodzielność, dokładność oraz  sumienność

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • jasno określone warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.