Analityk Danych Euro Bank S.A.

Euro Bank S.A.

Wrocław, Krzyki, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław, Krzyki

Opis stanowiska:

• praca w środowisku bazodanowym Oracle oraz Access przy użyciu SQL (m. in. umieszczanie danych w tabelach i ich modyfikacja; tworzenie prostych zapytań, wyrażeń algebraicznych, działań na datach; wykorzystanie funkcji analitycznych);

• praca z wykorzystaniem języka programowania VBA na poziomie podstawowym (m. in. wstawianie odpowiednich danych do tabel w bazie z utworzonych formatek, działania na pętlach, działania algebraiczne, wykorzystywanie funkcji Excela);

• praca z dużymi bazami danych;

• zapewnianie wsparcia analitycznego w projektach realizowanych w Departamencie Banku;

• raportowanie wyników;

• współpraca przy projektowaniu nowych narzędzi nadzoru i wsparcia.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to ekonomia/finanse, ekonometria, matematyka, informatyka;

• mile widziane doświadczenie na stanowiskach analitycznych w branży finansowej;

• bardzo dobra umiejętność tworzenia zapytań w SQL;

• bardzo dobra znajomość programu Excel;

• znajomość VBA na poziomie podstawowym;

• umiejętność zdobywania informacji i wysoki poziom zdolności analitycznych;

• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole ;

• bardzo dobra organizacja własnej pracy;

• samodzielność w działaniu oraz umiejętność szybkiego uczenia się;

Oferujemy:

• umowę o pracę od pierwszego dnia

• prywatną opiekę medyczną

• możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

• kwartalny system premiowy

• parking dla rowerzystów

• zniżki na lunch, do kina i teatru

• preferencyjną ofertę produktów bankowych