Analityk danych (call center)

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy firmą outsourcingową o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, głównie na terenie Europy. W międzynarodowym środowisku nie zapominamy, że najważniejsi są ludzie a osiągane sukcesy to efekt pracy i zaangażowania wszystkich w zespole.

Jesteśmy na etapie budowania nowego działu – działu analiz i operacji, którego działalność będzie dedykowana dwóm lokalizacjom (Kraków i Warszawa). W tym momencie poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie raportów oraz analiza w odpowiedzi na bieżące potrzeby managera działu.
  • Tworzenie cyklicznych raportów monitorujących KPI organizacji.
  • Tworzenie specyfikacji i dokumentacji technicznej dla systemów informatycznych.
  • Projektowanie funkcjonalności systemów IT przy współpracy z programistami.
  • Współudział we wprowadzaniu nowych standardów przy analizie danych.
  • Rozwój i adaptacja systemów raportowych do zmieniających się warunków biznesowych i informatycznych.
  • Bliska współpraca z managerem działu analiz i operacji.

Oczekujemy:

  • Znajomości specyfiki branży call center (warunek konieczny) oraz systemu alfavox (atut).
  • Doświadczenia w obszarze sporządzania raportów oraz analizy danych.
  • Umiejętności prezentacji i wizualizacji danych a także przedstawiania rekomendacji biznesowych
  • Praktycznej znajomości relacyjnych baz danych (Oracle, MSSQL, Access) oraz narzędzi wspomagających analizę (Microsoft R, Power Bi, etc).
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z administracją, programowaniem i strojeniem baz danych.
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i matematycznych, umysłu technicznego.
  • Postawy proaktywnej.
  • Gotowości do funkcjonowania w środowisku podatnym na zmiany.
  • Zainteresowania tematyką Business Intelligence

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę B2B lub zlecenie.
  • Pracę w dziale decydującym o kierunku rozwoju organizacji (dwóch oddziałów: Kraków i Warszawa)
  • Pracę przy ciekawych projektach, które będą wyzwaniem.
  • Dni, w których 8 godzin pracy minie jak kwadrans.
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów.
  • Towarzystwo nie tylko współpracowników, ale także bardzo dobrych znajomych.
  • Dostęp do benefitów w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.
  • Uczestnictwo w inicjatywach integracyjnych w pracy i po pracy.

Wyraź siebie w pracy z nami!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".