Analityk Danych - badania panelowe

Jobfinder

Warszawa, mazowieckie

Globalne zmiany zachodzą w szybkim tempie. Nowe możliwości kreowane są co chwila, równocześnie wzrasta ich komplikacja. Nasz Klient obsługuje firmy z różnych branż na całym świecie. Aby móc podejmować trafne decyzje, muszą one diagnozować sytuacje w otoczeniu biznesowym- w krótkiej i długiej perspektywie.

Nasz Klient pozyskuje i gromadzi cenne dane, a do ich analizy stosuje podejście naukowe. Sprawnie łączy świat praktyki biznesowej z dorobkiem świata nauki. Dba przy tym o precyzję i rzetelność. Specjalnością tej firmy jest inżynieria w obrębie danych, wyznacza kierunki rozwoju branży i kreuje wartość badań poprzez innowacje.

Do swojego zespołu profesjonalistów poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • analiza i kontrola jakości danych panelowych, rekomendacje dotyczące ich wykorzystania,
  • merytoryczne wspieranie Zespołu Obsługi Klienta w zakresie analizy danych panelowych i metodologii badania,
  • dokumentowanie procesów i procedur dotyczących metodologii badania i kontroli jakości,
  • współudział we wprowadzaniu nowych standardów i analiz specjalnych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (metody ilościowe, statystyka/demografia, socjologia lub inne pokrewne),
  • bardzo dobre zdolności analityczne i numeryczne,
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie badań rynkowych,
  • mile widziane doświadczenie w badaniach panelowych,
  • zorientowanie na szczegóły,
  • zaawansowana znajomość programów Microsoft Office,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel i mile widziana znajomość pakietów statystycznych (SPSS, R),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność i umiejętność komunikacji międzykulturowej (praca w środowisku międzynarodowym).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych,
  • atrakcyjny, adekwatny do umiejętności, system wynagrodzeń,
  • opiekę medyczną dla pracownika,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość wymiany doświadczeń na forum międzynarodowym,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Jobfinder
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą aplikuj.