Hays Poland

Analityk CRM

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1113587

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityka CRM

Lokalizacja: Warszaw
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 800-900 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Tworzenie i rozwijanie nowych funkcjonalności w obszarze CRM
  • Analiza wymagań użytkowników oraz udział w tworzeniu koncepcji rozwiązań
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażania zmian w oprogramowaniu
  • Nadzór nad integracją obszaru CRM z pozostałymi systemami

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu i budowie rozwiązań IT związanych z systemami CRM
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT
  • Doświadczenie w tworzeniu pełnej dokumentacji projektowej (specyfikacje wymagań systemowych)
  • Język angielski min. B2
  • Znajomość rozwiązań IT stosowanych w branży telekomunikacyjnej (mile widziana)

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland