Hays Poland

Analityk cen

Kraków
Kraków
NR REF.: 1117835

Posiadasz umiejętność analizy dużej ilości danych oraz wiedzę z dziedziny Pricingu? Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i świetnie negocjujesz? Excel i analiza danych nie są Ci obce? Zaaplikuj na nowe stanowisko: analityka cen!

Kluczowe obowiązki:

Jako analityk cen będziesz pracował nad procesami wyceny oraz integracji marketingowej rynków cenowych Europy Wschodniej. Analityk będzie pomagał w opracowywaniu strategii cenowych i programów taktycznych dla wszystkich rynków w regionie Europy Wschodniej, w ścisłej współpracy z działem sprzedaży, marketingu oraz kierownictwem wyższego szczebla. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierać optymalizację programów zarządzania zyskami oraz analizować, rozwijać i wdrażać politykę cenową w celu poprawy efektywności operacyjnej i efektywności zarządzania przychodami.

Wymagania:

Wymagamy wykształcenia wyższego, najlepiej z zakresu ekonomii, zarządzania, finansów i kierunków pokrewnych. Kluczowe są umiejętności analityczne (numeryczne i strategiczne) oraz procesowe. Doświadczenie na stanowisku analityka mile widziane. Konieczna jest znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) w stopniu zaawansowanym oraz doskonała znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

Oferujemy stabilną umowę oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Ponadto zapewniamy szeroki pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, kupony na posiłki) z okazjonalnymi kartami upominkowymi i zniżkami. Zapewniamy wsparcie przez organizację rozwoju osobistego i zawodowego (czesne przeznaczone na rozwój osobisty).

Zainteresowana/y?

Jeżeli powyższy opis brzmi jak oferta idealnie dla Ciebie, czekamy na wiadomość! Kliknij przycisk „Aplikuj teraz” i wyślij do nas swoje zgłoszenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland