ANALITYK / BROKER INFORMACJI

IBBC Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis firmy:

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie – Pinkerton. Jesteśmy jedną z wiodących firm doradczych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej w zakresie zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów i konsultantów: audytorów, prawników, detektywów i analityków. Proponujemy przyłączenie do zespołu na stanowisku Analityka / Brokera informacji

Opis stanowiska:

Analityk/Broker informacji odpowiedzialny będzie za pozyskiwanie adekwatnych do realizowanego projektu informacji z otwartych źródeł oraz ich dogłębną analizę. Poszukujemy osoby, która potrafi w szybki sposób łączyć fakty, posiada otwarty umysł i działa nieszablonowo. W swojej pracy oprócz bieżących działań analitycznych, będziesz miał możliwość realnie wpływać na rozwój własny jak i firmy, pracując w bezpośrednim kontakcie z klinetami. W IBBC Group (part of Pinkerton) w bardzo szybki sposób zbierzesz odpowiednie doświadczenie i niezbędne umiejętności do dalszego rozwoju zawodowego w branży zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem.

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie danych z otwartych źródeł informacji
- Adekwatna analiza i interpretacja informacji
- Pisanie raportów na podstawie zdobytych informacji
- Przygotowanie dokumentacji potrzebnej do realizacji projektu
- Wspieranie ekspertów w realizacji projektów
- Bieżąca obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami

Wymagania

- Zdolność szybkiego i dokładnego wyszukiwania informacji w Internecie
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
- Znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem
- Zdolności analityczne
- Dobra organizacja czasu pracy
- Znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Power Point)

Oferujemy:

- Praca w zgranym zespole
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- Możliwość rozwoju i awansu
- Zdobycie doświadczenia zawodowego przy międzynarodowych projektach
- Szkolenia ze standardów pozyskiwania i analizy informacji

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza infoPraca

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne