Analityk branży płatności bezgotówkowych (kod: ANALITYK)

Swan Payments sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

  • Prowadzenie analiz dotyczących działalności branż płatności bezgotówkowych, FinTech oraz e/m-commerce, w tym modeli biznesowych, używanych technologii i zwyczajów uczestników rynku
  • Współpraca z ekspertami branżowymi przy planowaniu analiz oraz przy identyfikacji trendów
  • Współpraca z redaktorami i korespondentami przy gromadzeniu i analizowaniu danych z rynku i przygotowaniu dokumentów do publikacji

Wymagania:

  • Sprawne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Umiejętność prowadzenia analiz ilościowych, krytycznej interpretacji wyników
  • Umiejętność przejrzystego prezentowania wyników analiz
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Word. MS Excel, MS Power Point
  • Gotowość do podróży w regionie Europy Środkowej i Wschodniej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Kreatywność

Profil kandydata:

  • To stanowisko jest dla osoby, która lubi spotykać się z ludźmi i słuchać ludzi oraz potrafi to łączyć z samodzielnym krytycznym analizowaniem danych i weryfikacją tez
  • Rozumienie technologii oraz ogólnych zasad działania biznesu
  • Mile widziana znajomość branż i technologii w bankowości, FinTech, sieciach handlowych, sieciach automatów sprzedających, e-/m-commerce
  • Oczekiwany profil edukacyjny: Techniczny np. Informatyka / Telekomunikacja / Automatyka, Finanse / Bankowość, Zarządzanie lub podobne
  • Zapraszamy do współpracy także studentów rozpoczynających karierę zawodową

Miejsce pracy:

  • Biuro Swan McAdemy w Warszawie
  • Możliwość pracy zdalnej do 50% czasu

Forma zatrudnienia:

  • Cały etat na umowę o pracę lub kontrakt

Co oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w ciekawej dynamicznie rozwijającej się branży
  • Dostęp do unikalnej wiedzy branżowej oraz możliwości nawiązania wielu kontaktów
  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych

Spółka prowadzi portal internetowy www.Swan-McAdemy.com

Prezentacja firmy

Swan Payments Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa