Analityk Biznesowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1112983

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży telekomunikacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowego

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 650-700 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Przeprowadzanie analizy biznesowej pod bieżące projekty
  • Definiowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy biznesowej (3-4 lata)
  • Umiejętność definiowania i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Praktyczna znajomość notacji UML oraz BPMN
  • Umiejętność opracowywania przypadków użycia oraz prototypów interfejsu użytkownika
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów (zwinne, waterfall)
  • Język angielski min. B2
  • Mile widziane doświadczenie w projektach telco

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland