Analityk Biznesowy

NBC Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie lidera biznesowego w definiowaniu zakresu projektu
  • Identyfikacja i analiza wymagań udziałowców projektu
  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych
  • Opracowywanie wariantów rozwiązań biznesowych oraz rekomendacji optymalnego
  • modelu wdrożenia zmian
  • Zarządzanie wymaganiami w całym cyklu życia projektu

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu wymagań biznesowych w projektach w obszarze Ryzyka lub Finansów, w tym:
  • - w modelowaniu procesów biznesowych, przepływu danych oraz logicznym modelowaniu danych
  • - analizie wymagań funkcjonalnych do systemów informatycznych
  • - analizie wymagań poza funkcjonalnych (dostępność, wolumen danych)
  • o kategoryzacji i priorytetyzacji wymagań
  • Znajomość produktów i procesów bankowych, w szczególności mile widziana znajomość regulacji dotyczących IFRS, Basel III (IRB)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i pracy zespołowej
  • Mile widziana znajomość zwinnych metodyk rozwoju oprogramowania, w
  • szczególności roli analityka biznesowego w Agile / DSDM (np. proces tworzenia i utrzymywania backlogu projektu)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.