Analityk Biznesowy

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z sektora ubezpieczeniowego poszukuje do swojego działu IT nowego członka zespołu na stanowisko Analityk Biznesowy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:
- Uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych
- Identyfikacja i zarządzanie wymaganiami użytkowników
- Tworzenie specyfikacji systemowych i funkcjonalnych
- Praca w metodyce SCRUM

Od idealnego kandydata oczekujemy:
- Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku analityka biznesowego
- Znajomość relacyjnych baz danych: Oracle SQL oraz języka SQL
- Znajomość notacji UML, BPMN
- Znajomość metodyk zwinnych SCRUM
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w sektorze ubezpieczeniowym

Oferujemy:
- Kontrakt B2B
- Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
- Prace w dużym zespole specjalistów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy