Analityk Biznesowy

INSYS Sp. j.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

INSYS jest liderem dostarczania rozwiązań OTT dla branży video i telewizji w Polsce. U nas możesz współtworzyć portale video i tv, z których korzystają Twoi sąsiedzi i rodzina.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm wśród integratorów video OTT. Interesują nas projekty, które odmieniają zastaną rzeczywistość. Od lat zmieniamy ją dla operatorów telekomunikacyjnych, nadawców telewizyjnych, dystrybutorów treści kinowych czy instytucji państwowych.

Nasz 50-osobowy zespół wspólnie z klientami wdrożył wiele pionierskich przedsięwzięć w tej branży, takich jak wieloplatformowe telewizje (ncplusgo), aplikacje zdalnego nagrywania(Netia Giganagrywarka), zaawansowane platformy publikacji treści (Ninateka). Nasze rozwiązania zapewniają satysfakcję milionom użytkowników.

Do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy zaangażowanej i pomysłowej osoby na stanowisko:

Analityk biznesowy

Zakres obowiązków:

  • analiza biznesowa potrzeb, wymagań Klienta i identyfikowanie interesariuszy projektu
  • wsparcie w definiowaniu i uzgadnianiu zakresu projektu z Klientem
  • analiza funkcjonalna i systemowa zakresu oraz definiowanie na jej podstawie wymagań funkcjonalnych i systemowych dla rozwiązań informatycznych
  • weryfikacja i adresowanie powiązań pomiędzy komponentami i systemami
  • weryfikacja wymagań pod kątem wykorzystania istniejących produktów Insys
  • analiza wykonalności i wsparcie przy priorytetyzacji wymagań
  • przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • ścisła współpraca z zespołami realizacyjnymi.

Nasze wymagania:

  • wyższe wykształcenie - techniczne, informatyczne lub ekonomiczne
  • min 2 letnie doświadczenie w pracy związanej z analizą systemów informatycznych
  • znajomość zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
  • znajomość UML
  • znajomość języka angielskiego na poziomie b2/c1
  • umiejętność jasnej i przejrzystej komunikacji
  • umiejętność tworzenia dokumentacji w języku polskim i angielskim
  • zdolność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientem
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • poczucie humoru.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z dostarczaniem treści wideo w internecie i rozwiązań OTT
  • doświadczenie w programowaniu

Oferujemy:

  • projekty z liderami
  • pracę w dobrze zarządzanej i nowoczesnej firmie
  • umowę o pracę (albo B2B - jak wolisz)
  • komfortowe warunki pracy
  • dużą samodzielność działania
  • stały rozwój
  • pracę w klimatycznym biurze w centrum Poznania

Prezentacja firmy

Insys jest liderem w branży video online w Polsce. Kompleksowo tw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria