Analityk Biznesowy

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Definiowanie zakresu projektów
  • Przekład wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne
  • Dokumentowanie wymagań użytkownika i wymagań systemowych
  • Wspieranie testów UAT
  • Współpraca z zespołami programistycznymi / testerskimi
  • Wyszukiwanie grup docelowych oraz definiowanie potencjału sprzedażowego
  • Pomoc we wprowadzeniu nowych produktów / usług na rynek
  • Tworzenie raportów związanych z analizą sprzedaży i rynku
  • Przygotowywanie analizy konkurencji

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość procesu analizy biznesowej
  • Znajomość narzędzi służących do analizy (modelowanie procesów, dokumentacja wymagań użytkowników, wymagania funkcjonalne, przykłady użycia, scenariusze)
  • Chęć do poszerzania wiedzy z zakresu nowych technologii i procesów biznesowych
  • Znajomość UML
  • Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość procesu zwinnego wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Język angielski w stopniu biegłym
  • Wysoka kultura osobista
  • Ciekawość, umiejętność formułowania pomysłów
  • Elastyczne godziny pracy (kontakt z biznesem w USA)
  • Możliwość wyjazdu służbowego do USA (co najmniej raz do roku)

Oferujemy

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.