Opis stanowiska pracy

Na potrzeby nowego projektu i do nowo tworzonego zespołu projektowego

poszukujemy osób na stanowisko:

Analityk biznesowy

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym
  • Identyfikacja, modelowanie oraz optymalizacji procesów biznesowych
  • Dobra znajomość Business Process Modeling, w tym notacji modelowania, jak i narzędzia (UML/BPMN, itp.)
  • Umiejętności analityczne (ocena informacji zebranych z wielu źródeł, przewidywanie potencjalnych problemów oraz wdrażanie rozwiązań)

Mile widziane:

  • Komunikacja oraz współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, developerami oraz pozostałą częścią zespołu w celu zapewnienia najwyżej jakości systemu
  • Dobra znajomość zadań związanych z analizą biznesową

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienie
  • Jasno określoną ścieżkę kariery
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość współpracy z kluczowymi klientami i udziału w największych projektach na rynku
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą opcji "Aplikuj"

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Maxto Sp. z o.o SKA. z siedzibą w Modlniczce k/Krakowa, ul. Willowa 87, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Analityka, Praca Inżynieria