Analityk Biznesowy

Gi Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze zadania:

  • sporządzanie cyklicznych i ad hoc raportów wraz z rekomendacjami
  • weryfikacja poprawności przygotowanych kalkulacji handlowych
  • prognoza trendów biznesowych u aktualnych Klientów
  • współpraca z jednostkami biznesowymi w ramach realizowanych projektów
  • wsparcie analityczne działu handlowego i operacyjnego
  • analiza danych kosztowych i przychodowych pod kątem rentowności biznesu
  • wdrażanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja istniejących

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • zaawansowanej umiejętności obsługi programu Excel, mile widziana znajomość VBA
  • praktycznej i teoretycznej znajomości ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • doskonałych umiejętności analitycznych
  • umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielnego poszukiwania informacji
  • umiejętności tworzenia czytelnych raportów i analiz oraz ich prezentowania na różnych poziomach organizacji
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • wsparcie całego zespołu oraz przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dogodna lokalizacja biura
  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego, dofinasowanie do karty Multisport, ubezpieczanie, świętowanie urodzin - dzień wolny,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.