Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla Naszego Klienta, globalnej organizacji bankowej, poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ finansowe;
  • Doświadczenia w bankowości i znajomość rynku CEE i Międzynarodowego;
  • Doświadczenie jako analityk lub w równoważnym charakterze w zakresie bankowości ( IBIS międzynarodowego pakietu bankowego lub UBIS praca własna w domu w systemie CORE02 z doświadczeniem w ESSENTIAL);
  • Doświadczenie w analizie integracji związane z integracją systemu bankowego do okolicznych systemów ( Ibis międzynarodowego pakietu bankowego lub UBIS własnego systemu w domu z doświadczeniem w CORE02);
  • Znajomość strategia API, projektowania, konstrukcji i typów danych (wiadomości, metadanych, kontroli i walidacji, obsługa błędów
  • Doświadczenie w pracy w środowisku zorientowanym na klienta;
  • Wiedza i zrozumienie instrumentów finansowych oraz najlepszych praktyk rynkowych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w złożonym międzynarodowym środowisku pracy;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (angielski mówiony i pisany)

  • Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity,
  • Umowa o pracę,
  • Zatrudnienie na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie,
  • Pomoc w znalezieniu atrakcyjnego miejsca zamieszkania

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse