CEDC International sp. z o.o.

ANALITYK BIZNESOWY

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania,
  • Sporządzanie zestawień, analiz,
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych,
  • Analiza rentowności produktu, klienta,
  • Ewaluacja promocji marketingowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale Controllingu/Finansów/Analiz,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Biegła znajomość MS Excel – warunek konieczny (mile widziana znajomość MS Access, SQL, narzędzi BI),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

 Oferujemy:

  • Możliwość pracy dla lidera rynkowego,
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji
  • Narzędzia pracy: telefon i komputer służbowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę (na czas określony)

Zapraszamy do udziału w rekrutacji poprzez wysyłanie swoich CV poprzez formularz.

Czekamy na zgłoszenia do 14.11.2016

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.