Cyclad Sp. z o.o.

Analityk Biznesowy

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Analityka

Opis stanowiska:
- Wsparcie lidera biznesowego w definiowaniu zakresu projektu
- Identyfikacja i analiza wymagań udziałowców projektu
- Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych
- Opracowywanie wariantów rozwiązań biznesowych oraz rekomendacji optymalnego modelu wdrożenia zmian
- Zarządzanie wymaganiami w całym cyklu życia projektu

Wymagania:
- Doświadczenie w przygotowywaniu wymagań biznesowych w projektach w obszarze Ryzyka lub Finansów
- Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych, przepływu danych oraz logicznym modelowaniu danych
- Doświadczenie w analizie wymagań funkcjonalnych do systemów informatycznych oraz w analizie wymagań poza funkcjonalnych (dostępność, wolumen danych)
- Doświadczenie w kategoryzacji i priorytetyzacji wymagań
- Znajomość produktów i procesów bankowych, w szczególności mile widziana znajomość regulacji dotyczących IFRS, Basel III (IRB)
- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i pracy zespołowej

Mile widziana znajomość:
- Znajomość zwinnych metodyk rozwoju oprogramowania, w szczególności roli analityka biznesowego w Agile / DSDM (np. proces tworzenia i utrzymywania backlogu projektu)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.