NATEK Poland Sp. z o.o.

ANALITYK BIZNESOWY IT

Miejsce pracy: Wrocław

Obejmując stanowisko Analityka Biznesowego IT dołączysz do zespołu Natek wspierającego klienta z branży finansowej.

Pracując w jednej z największych na świecie instytucji finansowych będziesz miał możliwość samodzielnego realizowania zadań wiązanych z Frontendowym projektem sprzedażowym.

Jeśli potrafisz nawiązywać relacje ze stroną biznesową, posiadacz wiedzę analityczną na temat rozwiązań IT i jesteś otwarty na pełnienie roli doradczej to stanowisko czeka właśnie na Ciebie.

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • Zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do rozwiązań IT
  • Weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych
  • Doradztwo dla partnerów biznesowych
  • Poszukiwania optymalnych rozwiązań
  • Analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach wytwarzania oprogramowania
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej
  • Wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
  • Umiejętności efektywnej kooperacji zarówno ze stroną biznesową jak i IT
  • Zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych
  • Umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji z notacji UML i BPMN
  • Solidnej wiedzy na temat analizy biznesowej oraz praktycznej znajomości BABOK
  • Znajomości narzędzi modelowania biznesowego np. Enterprise Architect
  • Doświadczenia w projektach prowadzonych zgodnie z Agile, Waterfall
  • Znajomość branży finansowej jest mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w zespole dedykowanym do wsparcia prestiżowej, międzynarodowej instytucji finansowej
  • Indywidualne podejście do kwestii rozwoju i poszerzania wiedzy (kursy, szkolenie, certyfikaty)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych spotkaniach integracyjnych
  • Dodatkowe benefity: Referral bonus, Relocation bonus, Early boarding bonus, Personal event
  • bonus:
  • Możliwość pracy w innych oddziałach Natek w Europie
  • Wsparcie relokacyjne w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
Work IT with us: www.natek.eu