IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Analityk Biznesowy IT

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Bankowość i finanse poszukuje kandydatów na stanowisko

Analityk Biznesowy / IT

Zadania / obowiązki:

  • Zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do rozwiązań IT.
  • Weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych.
  • Analiza i optymalizacja procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów.
  • Identyfikowanie potrzeb oraz ustalanie zakresu zmian w systemach informatycznych.
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami systemów i aplikacji.
  • Współpraca z kierownikami projektów prowadzonych w Spółce.
  • Udział w testach i wdrożeniach nowych usług i produktów.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, finanse, informatyka)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w analizie biznesowej (mile widziana branża bankowa)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Łatwość uczenia się

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem i ekspertem na rynku finansowym;
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Unikalne, przyjazne środowisko pracy i wysoką kulturę organizacyjną;
  • Bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.