Analityk biznesowy eCommerce

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1086437

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B, zatrudnienie przez Hays Poland)
Wynagrodzenie: 500 – 670 pln netto + VAT (do negocjacji, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia oraz umiejętności Kandydata)

Opis stanowiska: :
- Definiowanie wymagań biznesowych dla nowych projektów z zakresu sprzedaży oraz obsługi klienta za pomocą kanałów elektronicznych (eCommerce, eCare)
- Wsparcie projektów IT w zakresie weryfikowania postępu prac, zamian zakresu, testów UAT
- Analiza problemów biznesowych i rekomendowanie rozwiązań tymczasowych oraz docelowych
- Przygotowanie raportów i monitorowanie jakości funkcjonowania kanałów zdalnych (sklepu internetowego samoobsługi klienta, oraz aplikacji mobilnych)

Wymagania:
- doświadczenie w branży eCommerce jako Analityk biznesowy
- doświadczenie w branży telekomunikacyjnej/IT będzie dodatkowym atutem
- doskonała znajomość narzędzi Google Analitics
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:
- Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
- atrakcyjne wynagrodzenie: 500 – 670 pln netto + VAT,
- Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland