Analityk Biznesowo-Systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1138983

Twoja nowa firma:
Ogólnopolska organizacja z branży handlu detalicznego (blisko 300 sklepów).

Twoja nowa rola:
  • Praca w ramach 8 osobowego zespołu analizy i architektury;
  • Współpraca z przedstawicielami biznesu z obszarów m.in. sprzedaży, logistyki, kadr i płac, wewnętrznymi zespołami programistycznymi oraz przedstawicielami zewnętrznych dostawców;
  • Udział w innowacyjnych, przekrojowych projektach w ramach organizacji, realizowanych w metodykach zwinnych i kaskadowych.

Zakres obowiązków:
  • identyfikowanie krótko i długoterminowych potrzeb biznesowych,
  • prowadzenie analizy biznesowej dla złożonych lub innowacyjnych projektów,
  • opracowanie koncepcji rozwiązania dla zagadnień/potrzeb biznesowych,
  • opracowanie możliwych scenariuszy działania, wskazanie konsekwencji ich realizacji,
  • analiza danych i opracowanie rekomendacji dotyczącej koncepcji rozwiązania i uzasadnienia biznesowego,
  • prowadzenie warsztatów analitycznych i moderowanie dyskusji z biznesem dotyczących rozwiązania zadanych zagadnień/potrzeb.

Klucz do sukcesu:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego w IT;
  • znajomość narzędzi CASE i notacji BPMN oraz UML;
  • Doświadczenie w projektach prowadzonych w metodykach zwinnych i waterfall;
  • umiejętność definiowania wymagań w postaci analitycznej;
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych w ujęciu As is – To be;
  • wiedza w zakresie tworzenia przypadków użycia i scenariuszy testowych.
  • umiejętność pracy zespołowej i wysokie umiejętności interpersonalne,
  • proaktywne podejście oraz samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy

Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość trendów rynkowych i technologicznych w branży retail,
  • znajomość procesów sprzedażowych oraz obsługi klienta w firmach handlowych.

Co otrzymasz w zamian:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (10 - 16k brutto),
  • Pakiet benefitów pozapłacowych:karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking,
  • Elastyczne godziny pracy w biurze na warszawskich Włochach (8 - 9 start) z opcją pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu (aktualnie praca 100% zdalnie),
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach w organizacji o krótkiej ścieżce decyzyjnej.

Dalsze kroki:
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą rolą, prześlij nam swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio w celu rozmowy o szczegółach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland