Analityk Biznesowo-Systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117587

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 12 miesięcy
Stawka: 110 zł / h netto

Zadania:
• Codzienną współpracę z klientem wewnętrznym w zakresie analizy wymagań
• Weryfikację potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie
• Współudział w opracowaniu koncepcji biznesowej
• Sporządzanie specyfikacji wymagań
• Szacowanie pracochłonności prac związanych z realizacją proponowanych rozwiązań
• Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania
• Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania
• Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji analitycznej systemów
• Analizę błędów aplikacji i weryfikację napraw pod kątem zgodności z procesami biznesowymi

Wymagania:
• Wykształcenia wyższego
• Minimum 3 letniego doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiza systemowa i biznesowa)
• Umiejętności modelowania danych
• Znajomości SQL
• Znajomości narzędzia Enterprise Architect
• Umiejętności modelowania procesów biznesowych
• Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się
• Dobrej znajomości języka angielskiego
• Mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej lub finansowej
• Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych

Oferujemy:
• Współpraca w oparciu o B2B
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland