Analityk Biznesowo-Systemowy

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Formułowanie wymagań dla systemów informatycznych
  • Tworzenie analiz biznesowych, kreowanie pomysłów i definiowanie produktów i rozwiązań IT wspólnie z partnerami biznesowymi
  • Tworzenie analiz funkcjonalnych i procesowych
  • Przygotowywanie analiz oraz rekomendacji dotyczących rozwoju systemów informatycznych
  • Zapewnianie spójności pomiędzy techniczną wizją rozwiązania i oczekiwaniami ze strony biznesu
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi zadaniami

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego lub systemowego
  • Wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i technicznych, modelowania procesów biznesowych, opisywania przypadków użycia
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa, zaangażowanie i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Umowę o pracę / kontrakt
  • Ubezpieczenie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dofinasowanie szkoleń oraz nauki
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Dostęp do kół zainteresowań: koło żeglarskie, strzeleckie

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy