Analityk Biznesowo - Systemowy

SMT Software Services S.A.

Warszawa, mazowieckie

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Analiza procesów biznesowych (branża ubezpieczeniowa)
  • Wsparcie przy analizie systemowej w zakresie tworzenia nowych funkcjonalności
  • Modelowanie procesów biznesowych
  • Sporządzanie specyfikacji wymagań
  • Tworzenie dokumentacji
  • Wsparcie zespołu na etapie testów systemowych/UAT
  • Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w analizie i projektowaniu procesów
  • Doświadczenie w korzystaniu z UML i BPMN w procesie modelowania procesów biznesowych
  • Dobra znajomość MS VISIO oraz Enterprise Architect
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny