Opis stanowiska pracy

Mamy ofertę stałej pracy dla Analityków, którzy chcieliby dołączyć do zespołu pracującego przy ambitnych projektach dla największych Korporacji i Instytucji. Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy: umowę o pracę, dzieło, B2B.

Oferujemy:
- ciekawe projekty
- zarobki adekwatne do umiejętności
- niekorporacyjny klimat
- możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym
- możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku
- ubezpieczenie grupowe dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy
- kartę sportową OK System (najwyższy pakiet) dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy

Na tym stanowisku będziesz:
- identyfikował i dokumentował potrzeby biznesowe Klienta
- identyfikował i dokumentował wymagania systemowe
- analizował i projektował procesy
- przygotowywał dokumentację projektową
- spotykał się z Klientem
- współpracował z projektantami, programistami i testerami

Wymagania

  1. Minimum 3 lata doświadczenia w analizie biznesowej i systemowej w obszarze IT
  2. Wykształcenie wyższe, najlepiej o profilu informatycznym
  3. Znajomość UML
  4. Znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect
  5. Dobra znajomość języka angielskiego
  6. Umiejętność analitycznego myślenia
  7. Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność

Mile widziane:

  1. Znajmość BPMN
  2. Doświadczenie w projektowaniu lub programowaniu
  3. Znajomość baz danych (w tym język SQL)
  4. Doświadczenie w projektowaniu interfejsów graficznych

Prezentacja firmy

Software Interactive to spółka mająca na celu wprowadzanie na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy