Analityk Biznesowo-Systemowy

VLOG 1

Kraków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Analiza wymagań biznesowych
  • Analiza danych, dokumentacji oraz procesów biznesowych klienta
  • Tworzenie analiz systemowych i rozwiązań funkcjonalnych
  • Tworzenie dokumentacji funkcjonalnej

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku analityka systemowego/biznesowego
  • Umiejętności projektowania rozwiązań IT
  • Znajomość SQL oraz Sharepoint
  • Umiejętność zbierania oraz dokumentowania wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę sportową
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy