Analityk biznesowo-systemowy w obszarze Global Markets

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1109044

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Biznesowo-Systemowy w obszarze Global Markets

Lokalizacja: Kraków
Stosunek pracy: Współpraca B2B (via HAYS)

Zadania:
  • Pozyskiwanie oraz analiza wymagań biznesowych w zakresie wdrażanych rozwiązań IT
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej - biznesowej i systemowej
  • Tworzenie wymagań funkcjonalnych, poza funkcjonalnych
  • Wsparcie zewnętrznego wykonawcy w ramach prac projektowych w kwestiach wymagających informacji analitycznych
  • Ścisła współpraca z programistami, dostawcą zewnętrznym i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych
  • Tworzenie scenariuszy testowych
Wymagania:
  • Dobra, praktyczna znajomość SQL
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka biznesowo-systemowego w instytucjach finansowych
  • Gotowość podjęcia się opieki merytorycznej nad powierzonym zadaniem
  • Znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z osobami biznesowymi, jak i specjalistami IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obszaru Global Markets/ Treasury oraz Investments
Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
  • Możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland