Opis stanowiska pracy

Lubuska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa – Zielona Góra, lubuskie

Wymiar czasu pracy: 1/1 etat

Zakres obowiązków:
Raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy ryzyka kredytowego, operacyjnego i stóp procentowych; Sporządzanie analiz portfela kredytowego; Budowanie i rozwój narzędzi raportowo-analitycznych; Wdrażanie i obsługa systemów raportowych wspomagających analizę portfela kredytowego.
Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie wyższe, kierunek: finanse/bankowość/informatyka/ekonomia
Doświadczenie zawodowe:
- doświadczenie na stanowisku w obszarze finansów/bankowości, warunek konieczny
Uprawnienia/umiejętności:
- biegła znajomość Mikrosodt Excel i sprawne posługiwanie się programem
- samodzielność, skrupulatność
- wysokie zdolności analityczne

Prezentacja firmy

Lubuska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa<br/><br/>Rok ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość