Analityk/Administrator uprawnień

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1107895

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Branża: Bankowość
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: Do końca 2018 roku + przedłużenie
Stawka: 500 MD/PLN + VAT

Od osoby zatrudnionej na stanowisku oczekujemy:
  • Podstawowa znajomość Active Directory,
  • Podstawowa znajomość baz danych Oracle / MySQL (wykonywanie prostych zapytań bazodanowych),Dobra znajomość MS EXCEL (formuły),
  • Praktyczna znajomość ITIL
Obowiązki:
  • udział w projektach integracyjnych banku w zakresie modelowania ról i uprawnień do systemów IT banku oraz wsparciu koordynatorów testów w konfiguracji środowisk testowych (uprawnienia)nadawanie z poziomu systemu IDM dostępów do systemów i aplikacji testowych
  • parametryzacja biznesowa testowego systemu IDM na potrzeby projektów integracyjnych systemów i aplikacji biznesowych
  • wsparcie testerów w zakresie zgłaszanych błędów dotyczących dostępów i uprawnień
Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland