Ambitnych pracowników! Zatrudnimy od zaraz!

Toitini

Kraków, 30-830, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Innowacyjna firma zajmująca się produkcją i dystrybucją markowych wyrobów, zatrudni od zaraz kreatywnych pracowników do kontaktów z partnerami biznesowymi.

Od kandydatów oczekujemy:
- łatwości budowania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami,
- rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
- kreatywności,
- samodzielnej pracy w terenie,
- wysokiego poziomu kultury osobistej,
- nastawienia na realizację wytyczonych celów.

W zamian oferujemy:
- elastyczne godziny pracy,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę,
- doświadczenie zdobywane w innowacyjnej firmie,
- szkolenia, rozwój zawodowy i osobisty,
- narzędzia niezbędne do pracy, backup działu wsparcia.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem formularza obok.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Autoryzowany dealer produktów elektronicznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi