Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Ambasadorka

Miejsce pracy: Katowice / Sosnowiec

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:

Nr ref.: HOS/01/15/KTW

Miejsce pracy: Katowice i okolice

Obowiązki:

Informowanie pełnoletnich osób palących o niepublicznych konkursach, programach oraz promocjach konsumenckich wyrobów tytoniowych Klienta

Informowanie pełnoletnich osób palących o markach wyrobów tytoniowych Klienta

Zbieranie danych osobowych konsumentów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych

Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Wspieranie przedstawicieli handlowych Klienta w działaniach marketingowych przez nich prowadzonych

Dystrybuowanie materiałów reklamowych wśród pełnoletnich osób palących

Wymagania:

Ukończone 21 lat

Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

Znajomość obsługi programów komputerowych, przede wszystkim Microsoft Office

Mile widziane doświadczenie w branży tytoniowej

Miła aparycja oraz zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Możliwość pracy w innych miastach na śląsku

Stała i ciekawa praca w młodym i dynamicznym zespole pod patronatem międzynarodowych marek tytoniowych

Atrakcyjne wynagrodzenie- 17,52 brutto / godzinę

Narzędzia niezbędne do pracy

Oferta pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.