Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do współpracy na kilku płaszczyznach:

  • Ambasadorów marki EFPP ( osoba polecająca nasze produkty na terenie całej Polski),
  • Doradców klienta ( mile widziane doświadczenie w branży),dla zainteresowanych pomoc w budowaniu własnej struktury.

Interesują nas osoby z różnych branż, gotowe poszerzyć swój portfel usług o kolejny produkt.

Oferujemy Sukces i oczekujemy Sukcesu.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce posiadającą tajemnicę osiągania 100% skuteczności w realizacji spraw naszych klientów.

Wymagania

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe, atrakcyjne warunki premiowania(bony na paliwo, zaliczki, nagrody finansowe oraz cykliczne konkursy z nagrodami),
  • realna możliwość awansu w strukturze firmy, w oparciu o jasny plan kariery,
  • wsparcie marketingowe (ulotki,banery,wizytówki itp…)
  • rozwój osobisty poprzez szkolenia, stałą opiekę kadry menedżerskiej oraz współpracę z działem prawnym,
  • możliwość kreowania własnej struktury doradców klienta.

Prezentacja firmy

W życiu każdego człowieka zdarzają się chwile krytyczne, w któryc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management