Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Ambasador/ka marki

Nr ref.: AMB/1119/SZC

Lokalizacja: Szczecin

Zadania:

• Informowanie pełnoletnich osób o wyrobach tytoniowych Klienta;

• Zachęcanie do zakupów wyrobów firmy;

• Wspieranie działań marketingowych firmy;

• Przeprowadzanie ankiet wśród Klientów galerii handlowych, sklepów detalicznych oraz na renomowanych stacjach benzynowych.

Wymagania:

• Wiek: ukończone 18 lat ;

• Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci);

• elastyczny grafik pracy ( od poniedziałku do soboty- sam/a wybieraj dzień w którym możesz pracować)

• do wypracowania ok 100 h w miesiącu ( można więcej godzin )

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;

• Status ucznia;

• Umiejętność prezentacji i komunikatywność.

Oferujemy:

• Atrakcyjną stawkę godzinową 15 zł/h netto + premia 8zł/h netto;

• Program motywacyjny - miesięczne premie za dobre wyniki;

• Możliwość awansu;

• Możliwość dłuższej współpracy;

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

• Gwarantujemy niezbędne narzędzia do pracy i artykuły promocyjne;

• Elastyczny grafik - osoba sama wybiera godziny pracy, dostosujemy się do Twoich obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
17,52PLN - 26PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie