LeasingTeam Sp. z o.o.
CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ambasador Jakości

Miejsce pracy: Ełk
Nr ref.: 0011188
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

• obsługa Klientów Indywidualnych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
• obsługa zawartych umów oraz zawieranie umów sprzedaży lub usługi kompleksowej dla gospodarstw domowych i small biznesu,
• współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie obsługi odbiorców, w ramach umowy kompleksowej,
• raportowanie zdarzeń wynikających z obsługi klienta na stanowisku pracy,
• obsługa promocji i ofert sprzedaży.

Oczekiwania:

• wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie wyższe),
• bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office,
• komunikatywność , umiejętność pracy pod presją czasu oraz wysoka kultura osobista,
• mile widziane doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem,
• samodzielność i systematyczność, umiejętność pracy w zespole,
• dodatkowym atutem będzie: znajomość prawa energetycznego.

Oferta:

• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe od 14 zł brutto,
• atrakcyjny system benefitów,
• miła i przyjazna atmosfera w pracy,
• stabilna praca w renomowanej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.