Ambasador Fundacji JiM

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowa, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kampanii dla klientów zewnętrznych, w związku z kampanią fundraisingową realizowaną na rzecz Fundacji JiM, poszukuje osób w charakterze Ambasador Fundacji JiM

Jeżeli szukasz możliwości rozwoju a przy tym chcesz nadać swoim działaniom globalne znaczenie – dołącz do nas.

OPIS STANOWISKA PRACY

Zadania:

  • Budowanie świadomości na temat misji realizowanej przez Fundację
  • Pozyskiwanie Darczyńców w oparciu o najwyższe standardy
  • Prowadzenie bezpośrednich prezentacji przy wykorzystaniu wiedzy zdobytej podczas szkoleń
  • Realizowanie założeń kampanii zgodnie z wytycznymi Fundacji

Nasz zespół budują ambitni i otwarci na wyzwania ludzie, którzy nie boją się spełniać swoich marzeń i planów. Cenimy w ludziach inicjatywę, energię i umiejętność inspirowania innych.

Cechuje nas zaangażowanie i kreowanie nowych możliwości.

Każdego dnia udowadniamy, że nasze działania mają znaczenie!

Oferujemy:

  • Niepowtarzalną atmosferę, przyjazny zespół i inspirujące środowisko
  • Inwestowanie w rozwój i umiejętności członków naszego zespołu
  • Profesjonalne, kompleksowe szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne realizowane w kraju i za granicą)
  • Realną możliwość rozwoju i pomoc w kształtowaniu indywidualnej kariery
  • Zauważanie i wymierne docenianie indywidualnych i zespołowych wysiłków i wyników

Zdobądź z nami zawód przyszłości - zostań Fundraiserem. Rozwiń umiejętności interpersonalne, poznaj ciekawych ludzi, zdobądź liczne kompetencje o ogromnym znaczeniu na rynku pracy.

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych proszę kierować przesłać za pośrednictwem portalu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat