Allianz, Oddział Warszawa 2

Ubezpieczenia Alicja Broler

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Allianz jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w sektorze ubezpieczeniowo - finansowym, świadczącą kompleksowe usługi dla milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych w Polsce i na Świecie. Allianz działa w 70 krajach i obsługuje ponad 78 mln klientów, świadcząc im usługi z zakresu ubezpieczeń majątkowych, życiowych oraz zarządzania aktywami.

Doradca Finansowo - Ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy komunikatywnych, kreatywnych i dynamicznych osób do pracy w naszym zespole w strukturach sprzedaży.

Do głównych zadań doradcy finansowo - ubezpieczeniowego należeć będzie pozyskiwanie nowych klientów, budowanie z nimi dobrych relacji i rzetelna obsługa posprzedażowa.

Podstawowy zakres odpowiedzialności:

• kompleksowa obsługa klientów firmy

• przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych

• realizacja planów sprzedażowych

• sporządzanie raportów i analiz

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (także licencjat)

• doświadczenie w sprzedaży lub na stanowisku związanym z obsługą klienta

• doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń lub produktów finansowych będzie dodatkowym atutem

• orientacja na sukces

• wysoka kultura osobista

• zdolności interpersonalne

• mile widziane prawo jazdy kat. B

• niekaralność

Oferujemy:

• zatrudnienie w jednej z największych firm finansowych na świecie

• profesjonalne szkolenia produktowo - sprzedażowe

• wsparcie specjalistów i menedżerów

• zdefiniowaną ścieżkę rozwoju

• atrakcyjny system wynagrodzeń umożliwiający szybką stabilizację finansową

• elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

Prezentacja firmy

Grupa Allianz Polska jest uznawana za jedną z najbardziej innowac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi