Opis stanowiska pracy

Firma Luks Kolor – lider na rynku Odnawialnych Źródeł Energii aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko Akwizytora.

Zadania na stanowisku pracy:
- pozyskiwanie klientów indywidualnych D2D,
- doradztwo produktowe,
- aktywna sprzedaż towarów,

Oferujemy:
- produkt wysokiej jakości,
- bardzo dobre wynagrodzenie oparte o wyniki pracy,
- elastyczne godziny pracy,

Przed podjęciem współpracy niezbędne jest szkolenie produktowe (bezpłatne).
Poszukujemy kandydatów z Zamościa i niedalekich okolic.

Wymagania

Wymagania:
- chęć do aktywnej pracy,
- samodzielności działania,
- siła przebicia oraz umiejętność przekonywania do własnych racji,
- komunikatywność i otwartość na ludzi,
- rzetelne podejście do wykonywanej pracy,
- doświadczenie mile widziane,
- prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Firma Luks Kolor powstała 1993 roku jako producent stolarki PCV. Od same... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi