Opis stanowiska pracy

PMJ GROUP jest rozwijającą się firmą działająca w branży marketingowej, prowadzącą kampanie dla największych firm na polskim rynku. Wierzymy, iż najlepszym sposobem zdobycia klienta jest bezpośredni z nim kontakt. Stawiamy na najlepszą i najstarszą metodę budowania relacji z potencjalnymi klientami. Naszym zdaniem kluczem do sukcesu jest pasja, zaangażowanie oraz pewność siebie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Akwizytora

Dla skutecznych i pełnych motywacji kandydatów/kandydatek przewidujemy szybki awans na stanowisko Kierownika Zespołu Sprzedażowego, a docelowo na menadżera regionalnego.

Miejsce pracy: Bytom, Radzionków, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Świętochłowice.

Główne zadania:
•Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
•Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi klientami.
•Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:
•Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
•Wysoka komunikatywność,
•Zaangażowanie i motywacja do pracy
•Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:
•Pracę w młodym zespole,
•Elastyczne godziny pracy,
•Szkolenia,
•Jasną ścieżkę kariery,
•Możliwość szybkiego awansu,
•Nagrody motywacyjne dla najlepszych,
•Dla osób szczególnie wyróżniających się pomoc w otwarciu i prowadzeniu własnego biura

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV wraz ze zdjęciem. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.pmjgroup.pl

Prezentacja firmy

PMJ GROUP jest rozwijającą się firmą działająca w branży marketin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Motywacyjne / uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing