Akwarysta/Wędkarz - sklep zoologiczny

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i krajów UE w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Naszym klientem jest sklep zoologiczny w Lublinie, dla którego poszukujemy osoby chętnej do pracy w charakterze:

Akwarysty/Wędkarza - sklep zoologiczny

Nr ref: ak/lub/2014

Obowiązki:

• Dbanie o stan zdrowotny ryb i roślin ;

• Karmienie ryb;

• Dbanie o czystość w zbiornikach ;

• Profesjonalna obsługa klienta z szeroko rozumianym doradztwem.

Wymagania:

• wiedza i doświadczenie z zakresu wędkarstwa i akwarystyki- warunek konieczny;
• Bardzo dobra znajomość galanterii wędkarskiej itd.

• Bardzo dobra znajomość gatunków ryb i roślin, sprzętu akwarystycznego, pokarmów itp.

• Dyspozycyjność do pracy w dni powszednie w godzinach rannych do popołudniowych;

• Studenci/Absolwenci Uniwersyteu Przyrodniczego - mile widziani;

• Pasja do pracy.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę zlecenie;

• Zlecenie realizowane między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach porannych do popołudniowych;

• Stawkę godzinową 7,86 brutto

• Pracę w miłym i młodym zespole.

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.