Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta autoryzowanego dealera samochodów osobowych i dostawczych z segmentu PREMIUM poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Aktywny sprzedawca usług serwisowych.

Jakie są Twoje obowiązki?
-Aktywna sprzedaż usług serwisowych dealera w terenie
-Realizacja wyznaczonego planu
-Pozyskiwanie nowych Klientów
-Budowanie trwałych relacji z Klientami
-Praca z wykorzystaniem narzędzi CRM

Wymagania

Nasze wymagania:
-Minimum 2-letnie doświadczenie w handlu
-Umiejętnośc nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
-Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
-Wysoka kultura osobista
-Kreatywność
-Prawo jazdy kat. B
-Obsługa pakietu Office

Co oferujemy?
-Umowę o pracę
-Zatrudnienie w renomowanej firmie
-Pakiet szkoleń
-Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne; podstawę + system premiowy w oparciu o realizację celów
-Samochód służbowy
-Komputer przenośny

Zachęcamy do wysyłania CV!

Prezentacja firmy

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. <br/>Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi