Orienta Polska Sp. z o.o.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Aktuariusz

Miejsce pracy: 00-845 Warszawa

Zakres obowiązków:
- obliczanie ryzyka ubezpieczeniowego,
- obliczanie marginesu wypłacalności,
- wycena produktów ubezpieczeniowych,
- ustalanie metod tworzenia rezerw techniczno-ubezpieczeniowych,
- przygotowywanie raportów o stanie portfela reasekuracji i ubezpieczeń,
- przygotowywanie danych i dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia audytu

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w kreatywnym i zmotywowanym zespole

- wykształcenie wyższe
- min. 2 letnie doświadczenie z dziedziny aktuarialnej,
- bardzo dobra znajomość programu Excel,
- wiedza z zakresu rynku ubezpieczeń i reasekuracji,
- dodatkowym atutem będą zdane egzaminy aktuarialne,
- umiejętność pracy w warunkach stresowych,
- biegła znajomość języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.