Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie technologii używanych podczas opieki kardiologicznej, domowej opieki medycznej oraz opieki w nagłych przypadkach, a także w dziedzinie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, produktów do golenia i pielęgnacji dla mężczyzn oraz produktów do higieny jamy ustnej poszukujemy osób do pracy przy aktualizacji bazy danych.

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

- kontakt telefoniczny z placówkami opieki medycznej w celu aktualizacji bazy danych

Oferujemy:

- ciekawą pracę w miłej atmosferze

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

- atrakcyjne wynagrodzenie 15 zł/h

- konkursy w których nagrodą są sprzęty AGD i RTV

- godziny pracy 8:00 – 16:00 lub 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku

- miejsce pracy ul. Muszkieterów 15a

Wymagania

Oczekiwania od kandydata:

- wysoki poziom komunikatywności

- profesjonalizm i wysoka kultura osobista

- otwartość i zaangażowanie

- energia i chęć do pracy

Prezentacja firmy

Od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing