Akredytowany Trener

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Warszawa
170207-BDC36
Zadania

•    Prowadzenie szkoleń autorskich i akredytowanych dla Klientów i Pracowników Sii w różnych lokalizacjach na terenie Polski
•    Wsparcie rozwoju oferty Praktyki Szkoleniowej Sii
•    Wsparcie procesu presales

Pożądany profil

•    Wykształcenie wyższe
•    Certyfikaty, np. ITIL, ISTQB, AgilePM, PRINCE2, Lean IT i.in., uprawniające do prowadzenia akredytowanych szkoleń
•    Doświadczenie trenerskie (również w prowadzeniu akredytowanych szkoleń i egzaminów)
•    Umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
•    Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
•    Elastyczność i dyspozycyjność

Dodatkowymi atutami będą:
•    Praktyczne doświadczenie w branży IT
•    Doświadczenie w prowadzeniu i przygotowywaniu szkoleń i warsztatów autorskich
•    Gotowość do prowadzenia szkoleń w języku angielskim

Oferujemy

•    Dołączenie do Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, wyróżnionego nagrodami Great Place to Work oraz Computerworld AudIT
•    Możliwość rozwoju zawodowego
•    Stabilną współpracę i atrakcyjne wynagrodzenie
•    Możliwość współpracy freelance na atrakcyjnych warunkach

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

mwajs@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie