OKwork

Ajent sklepu

Miejsce pracy: Wilamowice

Opis stanowiska :
Zarządzanie sprzedażą produktów oferowanych przez sklep Efektywne zarządzanie podległym zespołem Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy Dbałość o odpowiedni stan zatowarowania sklepu
Wymagania;
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej złożenia Wyksztalcenie minimum średnie Znajomość obsługi komputera Przedsiębiorcze i kreatywne podejście do celów i zadań Dobry kontakt z klientem Bardzo dobra organizacje pracy Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w handlu

OFERUJEMY
Dobrze rozpoznawalna markę , sprawdzone rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem . W pełni wyposażony i przygotowany do prowadzenia działalności lokal, niezbędne narzędzia pracy . Współpracę opartą na systemie partnerskim, jasne i uczciwe zasady współpracy oparte na podstawie zawartej umowy
Nie wymagamy wkładu własnego .