Opis stanowiska pracy

Chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą? Chcesz być niezależny, rozwijać się i zarabiać? Zgłoś się do nas!

Dajemy Ci:

  • W pełni wyposażony sklep w atrakcyjnej lokalizacji!
  • Pełne wsparcie, partnerskie doradztwo doświadczonych osób
  • Wsparcie marketingowe
  • Pakiety działań promocyjnych

Oferujemy także:

  • Wsparcie i doradztwo w zakresie uruchomienia i prowadzenia sklepu czy dostaw towarów
  • Rozwój zawodowy - szkolenia sprzedażowe oraz biznesowe
  • Możliwość posługiwania się logo rozpoznawalnej, zaufanej na rynku marki
  • Wynagrodzenie zależne od zaangażowania oraz osiąganych wyników

Wymagania

  • Gotowość do podjęcia działalności gospodarczej,
  • Motywacja do osiągania wysokich wyników, rozwoju!
  • Umiejętności zarządzania i motywowania pracowników,
  • Zdolność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach,
  • Umiejętność komunikacji
  • Podstawowa znajomości obsługi komputera

Prezentacja firmy

Sklep spożywczo-przemysłowy należący do sieci sklepów Żabka.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie