Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 27/09/2016.

Ajent sklepu Żabka

Bolesławiec, Zgorzelec, Jelenia Góra, Lubin, Bogatynia, Głogów, Świeradów-Zdrój, dolnośląskie

Żabka Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy:

  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • motywacji do pracy,
  • umiejętności kierowania zespołem pracowników,
  • zdolności radzenia sobie w nietypowych sytuacjach,
  • umiejętności efektywnej komunikacji,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • doświadczenia w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • rozpoznawalną markę, sprawdzone rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem,
  • szkolenie przygotowujące do realizacji powierzonych zadań,
  • wynagrodzenie, zależne od zaangażowania i wyników pracy,
  • wyposażony sklep w atrakcyjnej lokalizacji,
  • wsparcie i doradztwo w zakresie uruchomienia i prowadzenia sklepu, a także dostawy towaru,
  • wsparcie marketingowe,
  • pakiet działań promocyjnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Żabka Polska sp. z o.o. to 17 lat doświadczenia w handlu detalicznym, ponad 4000 sklepów... Żabka i Freshmarket w 70% miast w całej Polsce, ponad 1,5 mln Klientów każdego dnia. Wspólnie tworzymy największą sieć sklepów typu convenience w Polsce.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Franczyza